FAQ

 

Nižšie som pre Vás spracoval najčastejšie kladené otázky.

Pokiaľ ste medzi nimi nenašli odpoveď na tú svoju, neváhajte mi napísať prostredníctvom formulára.

 

  • Dá sa dohodnúť na zľave?

Zľavy z cien neposkytujem. Ceny mám vypočítané tak, aby zohľadňovali všetky náklady spojené s fotením (napr. dane, náklady na techniku a servis, software potrebný na prácu atď.). Tak ako všetci, peniaze z príjmu využívam aj na svoje živobytie.

Na druhej strane - ak mi vybavíte zľavu na daniach a v potravinách, možno urobím výnimku ;).

 

  • O koľko sa predraží fotenie svadobných potrétov v iný deň?

Túto otázku počúvam častejšie a skôr by mala znieť: Čo nám prinesie fotenie v iný, ako svadobný deň? Najväčšou výhodou je kľud, pohoda a žiadna časová tieseň, čo prináša lepší finálny výsledok, pretože namiesto 30 minút (z pôvodne dohodnutej 1 hodiny) máme tak povediac celý deň na fotenie. Tiež je možné využiť viac lokalít, na ktoré by sme sa inak nedostali a aj magický čas, ako napríklad zlatá hodinka.

K pôvodnej otázke: cena sa zvýši o cca 15% z ceny celodenného svadobného fotenia.

 

  • Kde všade si ochotný vycestovať a fotiť?

Mám pre vás jednoduchú odpoveď: Všade!

A tým myslím samozrejme celé Slovensko, no nemám problém ani s okolitými krajinami. Ďalšie krajiny po dohode. No nebránim sa ani USA, Austrálií či Grónsku.

 

  • Kedy dostaneme fotky?

Pokiaľ by sme sa rozprávali o fotkách zo svadobného dňa, tak reportážnu časť zasielam do 2 týždňov od ukončenia fotenia (fotografie z príprav, odobierky, kostola a hostiny) prostredníctvom online galérie.

Všetky fotky vrátane portrétnych sa snažím doručiť do 30 dní od ukončenia fotenia (v elektronickej podobe – online galéria). Samozrejme tento čas sa môže mierne predĺžiť v hlavnej svadobnej sezóne, no o prípadnom neskoršom doručení Vás vopred informujem.

Pri rodinných, párových a iných foteniach je doba doručenia fotografií v elektronickej forme približne 7 až 14 dní od ukončenia fotenia.

 

 

 

Facebook
Instagram

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial