O mne a mojej práci

Martin Blaščák photo osobny portretny event a svadobny fotografVitajte na mojich stránkach, volám sa Martin Blaščák a dovolťe aby som vám povedal par slov O mne a mojej práci. Aby som to dal na správnu mieru, nie je to len o mne a mojej práci, ale zároveň o mojom koníčeku, relaxe a zábave.

Ako to začalo?

K fotografii som inklinoval už od mala, no vždy mi tam niečo chýbalo a to niečo som objavil až pred niekoľkými rokmi. Ako veľa vecí aj to začalo ako koníček fotografovaním prírody a rôznych „somariniek“. Ako to už býva, k jednému prišlo druhé, potom tretie a tak som tu dnes.

Rozhodol som sa povýšiť svoj koníček na vyššiu úroveň a to smerom k profesii. Profesii fotografa. Samozrejme nebolo to jednoduché, všetka tá byrokracia okolo toho bola pre mňa úplná Sodoma-Gomora a musím priznať, že aj čiastočne naďalej je, no vďaka tomu som spoznal skvelých ľudí, čo mi s tým pomohli.

V dnešnej dobe sa už venujem fotografii profesionálne ako freelancer. Zabezpečujem svojim klientom ako napriklad Bratislava Marathon Team rôzne typy fotografií či už dokumentárneho, reportážneho alebo portrétového charakteru.

Vďaka výbave ktorú vlastním, viem zabezpečiť 90% požiadaviek mojich klientov. Nevlastním iba fotoaparát a objektív, ako by sa mohlo veľa ľudí domnievať. Moja výbava siaha od fotoaparátov, cez rôzne typy objektívov, bleskov až k prenosnému štúdiovému vybaveniu, ako napríklad externé zábleskové a trvalé svetlá, fotopozadia a iné.

Vďaka tejto výbave viem zabezpečiť napríklad fotenie:

  • eventov
  • svadieb
  • portrétov
  • fotografovanie portrétov u Vás doma
  • taktiež ponúkam službu osobného fotografa

Pri každej fotografii sa snažím zachytiť emóciu, dej, aby fotografia rozprávala svoj príbeh aj bez slov a písmen. Či už fotografia bude rozprávať Váš príbeh, alebo akýkoľvek iný je len na Vás.

Ďakujem, že ste dočítali úplne do konca. Ak by ste čo i len v kútiku mysli uvažovali o fotení, nezáväzne mi napíšte, budem veľmi rád.

Prajem prijemný zvyšok dňa :).

Martin

Posted by MB foto